بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

همکاری در فروش پنل اس ام اس و کسب درامد اینترنتی

اگر شما هم علاقمند به کسب درامد اینترنتی هستید و قصد درگیرشدن با پشتیبانی و مسائل فنی را ندارید می‌توانید از فرصت همکاری در فروش پنل پیامک شهرجاب درامد داشته باشید، شما با معرفی هر کاربر به سامانه پیامک شهرجاب 20% به عنوان سود همکاری درفروش دریافت می‌کنید و این مبلغ به حساب بانکی شما واریز می شود.

استفاده از برند شهرجاب

با استفاده از سیستم همکاری در فروش، شما می توانید از برند سامانه پیامکی شهرجاب استفاده کرده‌ و دوستان و اشنایان خود را سریع‌تر متقاعد نمایید.

رفع مسئولیت پشتیبانی

شما در برابر کاربران معرفی شده، هیچ مسئولیتی ندارید و مسئولیت پشتیبانی و رفع مشکلات کابران به عهده پشتیبان گروه شهرجاب می‌باشد.

گروه شهرجاب

عدم نیاز به سایت

با سیستم همکاری در فروش نیازی به سایت تخصصی در زمینه پیامک ندارید، می توانید در وبلاگ و وب سایت خود در قالب یک پست سامانه پیامکی شهرجاب را معرفی کنید یا لینک اختصاصی را در کانال تگرام یا اینستاگرام پخش کنید.

گروه شهرجاب

سلب مسئولیت در قبال کاربران

شما هیچ مسئولیتی در مقابل پیامک‌هایی که کاربران شما ارسال می‌کنند ندارید، مسئولیت پیامک‌های ارسال شده از طریق کاربرانی که معرفی کرده‌اید به عهده شهرجاب می باشد.

آینده خود را همین الان بسازید.

اگر طراح سایت هستید، اگر نمایندگی فروش حسابداری هلو هستید، اگر دوستان و آشنایان زیادی دارید که به سامانه پیامک خدماتی نیاز دارید کافی است؛ لینک اختصاصی خود را به انها بدهید تا از طریق لینک اختصاصی شما ثبت‌نام کنند و سود همکاری در فروش شما به حساب شما واریز شود.

 

سود دو جانبه

شما می توانید افزونه‌های پیامکی سازگار با درگاه شهرجاب تولید کنید و با معرفی درگاه سامانه پیامکی شهرجاب به کاربرانتان کسب درامد کنید.

شما کاربرانی دارید که نیازمند سامانه پیامک برای ارسال پیامک (انبوه یا وب سرویس) هستند و ما این خدمات را ارائه می‌دهیم؛ پس شما می توانید با معرفی ما به کاربرانتان کسب درامد کنید.

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا 1.5 میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا 20 میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

کسب درآمد دائم

بدون نیاز به سرمایه