نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

نمایندگی سامانه پیامک امکان کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک را به شما می‌دهد. شما با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس شهرجاب به صورت مستقل از طریق دامنه (سایت) اختصاصی به فروش سامانه پیامک می‌پردازید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. شما برای شروع نیاز به مهارت خاصی ندارید و تمامی امکانات لازم از طرف شهرجاب در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فروش پنل پیامک

تمامی کسب و کار‌ها به سامانه پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

گروه شهرجاب

پیامک‌های ارسالی

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک 2 تومان؛ ماهیانه بیش از 3 میلیون تومان درامد خواهید داشت.

گروه شهرجاب

فروش نمایندگی سامانه پیامک

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه پیامک کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود ۱۰هزار تومان در روز درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی 1.5 میلیون تومان خواهد بود.

گروه شهرجاب

درج و مدیریت کاربران سامانه پیامک

با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس ما، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید.

گروه شهرجاب

پنل های نمایندگی

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

پلن استاندارد

350 هزار/ تومان

خط خدماتی رایگان
امکان درج لوگو و کپی رایت
ارسال پیامک با سیمکارت
اتصال به دامنه اختصاصی
اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
مشاوره سئو
شارژ هدیه: 20 هزار تومان

نمایندگی پیشرفته

520 هزار/ تومان

خط خدماتی رایگان
امکان درج لوگو و کپی رایت
ارسال پیامک با سیمکارت
اتصال به دامنه اختصاصی
اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
سایت فروش پنل پیامکی
مشاوره سئو
شارژ هدیه: 50 هزار تومان

سایت با نام نشان خودتان

هیچ نام و نشانی از گروه شهرجاب در سایت اختصاصی شما وجود ندارد.

تعرفه دلخواه

(خودتان قیمت فروش پیامک را تعیین نمایید)

ایجاد پکیج شخصی

(نامحدود بسته با تنظیمات دلخواه تعریف کنید)

آینده کاری خود را همین امروز بسازید

شما دعوت شده‌اید تا یک کسب و کار را آغاز کنید. کاری که می‌تواند در ابتدا تا 1.5 میلیون تومان ماهیانه و بعد از یک سال تا 20 میلیون تومان در هر ماه برایتان سود داشته باشد… و برای شروع فقط یک تصمیم کافی است!

نه دفتر کار نیاز است، نه مهارت و دانش فنی، نه حتی صرف زمان زیاد. ما همه امکانات لازم را برای شروع در اختیارتان می‌گذاریم و تنها کار شما فروش خواهد بود. آن هم با نام تجاری خودتان و بدون آنکه اسمی از ما برده شود.

0 +
مشترک راضی و فعال
0
نمایندگان فعال
0 +
شغل ایجاد شده

همین الان یک در زندگیت رقم بزن